Головна Культура Гурт PUR:PUR виступив в ILKO Gallery з новою програмою
Гурт PUR:PUR виступив в ILKO Gallery з новою програмою
Гурт PUR:PUR виступив в ILKO Gallery з новою програмою

29 жовтня в ILKO Gallery виступив гурт PUR:PUR, який презентував ужгородським слухачам абсолютно нову програму.

 – На виступі в ILKO Gallery ми грали багато нових пісень. Вже найближчим часом сподіваємося почати їх релізити на всіх своїх майданчиках, аби люди почали їх слухати не тільки на наших концертах. Матеріал трохи відрізняється від того, що ми робили раніше і тому добре було б, якби – люди розуміли як ми виглядаємо та звучимо зараз. Хотілося б цим поділися, – розповідає Ната Сміріна, солістка гурту.

PUR:PUR стали фіналістами національного відбору Євробачення. Їхні виступи на даний момент переглянуло понад півмільйона людей. В обох виступах група отримала багато хороших оцінок від суддів в прямому ефірі.

Музика PUR:PUR звучить в рекламі IKEA, Аерофлот, Kraft Foods, Наш Сік, Біобаланс. Гурт виступав на фестивалях: Джаз Коктебель, Кazantip, Республіка, Razomfest, Porto Franko Gogol Fest, Аtlas Weekend. А також на подіях брендів: Porsche, Jaguar, Lexus, Toyota, BMW, Mini, Boucheron, MсDonald's і ін.

ILKO Gallery

Фото: Сергій Мазур

30 жовтня 2017, пн, 13:59     0 1707

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити