Головна Ідеї Приватна медицина – кому варто довіряти своє здоров’я?
Приватна медицина – кому варто довіряти своє здоров’я?
Приватна медицина – кому варто довіряти своє здоров’я?

Те, що в нашій країні з’явилася альтернатива державним поліклінікам та лікарням – є показником позитивних змін та дозволяє пацієнтам обирати саме той медичний заклад і лікаря, який їм до вподоби.

Протягом останніх декількох років в Ужгороді відкрилося багато приватних медичних центрів. Питання полягає в тому, як правильно обрати медичний заклад. Існує декілька моментів, які потрібно брати до уваги, якщо ви шукаєте приватну клініку.

По-перше, варто дізнатися скільки років клініка працює на території України і безпосередньо у вашому місті.

По-друге, перевірте сайт, перечитайте статті, зателефонуйте в клініку і задайте оператору всі питання, які вас цікавлять, – персонал медичного закладу має відповісти максимально розгорнуто на всі ваші запитання.

В Україні «ОН Клінік» працює вже більше десяти років. За цей період тисячі пацієнтів змогли позбутися найрізноманітніших захворювань. «ОН Клінік Ужгород» було відкрито в червні 2015 року, в клініці працюють два відділення – проктологія та дерматологія.

Чому пацієнти обирають саме «ОН Клінік» в Україні, та в Ужгороді зокрема? Є ряд простих правил, які вже стали «золотими» для всієї мережі наших медичних центрів, а саме:

 • прийом проводиться виключно за записом (за телефоном або на офіційній сторінці клініки), що дозволяє підібрати найбільш зручний час для відвідування клініки і дозволяє уникнути черг;
 • цілодобова підтримка пацієнтів – гаряча лінія (050-401-15-15);
 • анонімність та конфіденційність;
 • повне забезпечення кожного пацієнта всіма потрібними одноразовими медичними інструментами та засобами індивідуального використання;
 • комплексність та доступна цінова політика;
 • огляд та лікування проводяться на рівні світових стандартів з використанням сучасного обладнання;
 • власні методики лікування розроблені спеціалістами мережі ОН Клінік;
 • комплексний підхід до лікування (огляд + аналізи + фізіотерапія + маніпуляції + медичні препарати + повторні візити);
 • гнучка система знижок;
 • можливість поетапної оплати.

Лікарі медичного центру не використовують шаблонів у лікуванні пацієнтів! Будь-яка методика лікування, незалежно від напрямку, підбирається індивідуально для кожного пацієнта, відповідно до стану здоров’я, та дозволяє провести лікування швидко та ефективно. Лікування проводиться після обов’язкового огляду, амбулаторно, в умовах клініки, в зручний для пацієнта час.

В червні 2017 року мережа відкрила клініку в Братиславі, столиці Словаччини. За короткий період своєї роботи клініка отримала безліч позитивних відгуків від пацієнтів та активно створює хорошу репутацію по всій території Словаччини. В клініці використовують такі ж методи, як і у всій мережі України, що лише підтверджує європейський рівень якості лікування та професійне надання медичних послуг.


Контакти:

 • Адреса: Ужгород, пр. Свободи, 43
 • Телефон: (0312) 45-15-15, 050 401 15 15
 • Сайт: onclinic.ua

На правах реклами

Thursday, December 21,, чт, 4:04 PM     2 2299

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити