Головна Ідеї Неподалік від Закарпаття відкрили нову фабрику LEGO. Дітей сюди водять на екскурсії
Неподалік від Закарпаття відкрили нову фабрику LEGO. Дітей сюди водять на екскурсії
Неподалік від Закарпаття відкрили нову фабрику LEGO. Дітей сюди водять на екскурсії

Данський виробник іграшок Lego вирішив збільшити потужності та розширити свою фабрику, яка розташована у східній Угорщині – поблизу міста Ніредьгаза.

Зокрема у будівництво нової промислової бази інвестовано 30 млрд форинтів (понад 95 млн євро), а кількість задіяних працівників довести до 1600 чоловік.

Презентував плани данської компанії особисто міністр закордонних справ і зовнішньої торгівлі Угорщини Петер Сіярто. Він розповів, що Данія є одним з найбльших торгівельних партнерів країни і на спільних підприємствах задіяно понад 10 000 робітників.

Фабрика DUPLO Lego у Ніредьгазі почала працювати у 2008 році. Проте договір оренди промислових приміщень заводу закінчується в 2015 році, тому компанія вирішила збудувати нову виробничу базу, приблизно у три рази більшу – 250000 квадратних метрів. Тут буде встановлено понад 700 нових станків для виготовлення та пакування відомих іграшок.

У 2013 році прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан особисто взяв участь у закладенні у фундамент нового заводу спеціальної капсули часу, що виконана з елементів LEGO.

"Ми отримуємо багато запитів від груп, що бажають відвідати фабрику, і ми організуємо в середньому близько двох турів на тиждень – це дитячі садки, школи, університети і так далі. Величезне число дітей нас відвідують. Ми з нетерпінням чекаємо можливості вітати їх у наших нових приміщеннях", – каже Йенс Петер Клаузен, керівний директор підприємства у Ніредьгазі.

Сподіваємося, що екскурсія на фабрику іграшок LEGO буде доступною і для дітей із Закарпаття.

Олександр Ворошилов для Varosh

18 січня 2016, пн, 11:24     0 4312

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити