Головна Події Відкриття пам'ятнику Енді Ворголу в Ужгороді
Відкриття пам'ятнику Енді Ворголу в Ужгороді

Відкриття відбулося нещодавно у сквері Поп-Арту, що поблизу ПАДІЮНу. Автори проекту Михайло Колодко, Василь Криванич та Федір Шандор. За їх словами, скульптура виконана в унікальній техніці – зварювання металевих прутів. Художник виконаний у повних зріст у процесі створення селфі.


Довідково:

Енді Воргол народився 6 серпня 1928 року в місті Піттсбург (штат Пенсильванія, США), в сім'ї емігрантів першого покоління, Ондрея та Юлії Варголів, вихідців з русинського села Микова (Miková), яке на той час було в складі Австро-Угорщини (нині територія Словаччини).

Всесвітньо відомий американський митець лемківського походження, один із засновників поп-арту та культова постать в історії сучасного мистецтва. Художник, ілюстратор, дизайнер, скульптор, письменник, продюсер, кінорежисер, видавець, колекціонер. Він залишив по собі величезний творчий спадок і ще за життя став легендою.


Читайте також:

Varosh

Фото: Олександр Смутко

30 жовтня 2016, , 18:21     0 5072

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити